Co je dobré znát

Provozní doba akce

V pátek začínáme v 17:00, kdy se otevře recepce. Upozorňujeme však, že není nutné být na akci přesně v pět, naopak, v této době bývají největší fronty na recepci. První přednášky můžete očekávat už v 18:00.

Brány WHOCONU se letos zavřou v neděli ve 13:00. Prosíme, abyste do té doby vyklidili prostory, jinak riskujete, že nám budete pomáhat s úklidem.

Každý večer recepce zavírá úderem půlnoci (ven se dostat dá, dovnitř už ne). Ráno opět otevírá v 8:00. V noci na stejném místě najdete noční hlídku pro případ nenadálých problémů.

Recepce

Na recepci si vyzvednete své vstupenky. Jak na to? To vám brzy prozradíme, jen musíme ještě dořešit detaily a postřehy z minulého ročníku. Informace přineseme brzy.

  • Správná fronta – polovina úspěchu. V pátek budete mít na vybranou ze dvou hlavních front, jedna z nich je určena běžným návštěvníkům a dělí se dále podle abecedy na 4 recepce, druhá je určena všem majitelům VIP vstupenky (včetně členů fanklubu), přednášejícím a hostům, rovněž zajišťuje prodej na místě (přednost mají ale návštěvníci s lístky z předprodeje).

  • Nachystejte si občanky! Nebo jiný doklad s fotkou. Vaše ID získané na webu při nákupu lístků se taky šikne, zjistíte jej třeba zde. Předložte doklad recepční/mu a očekávejte obálku se vším potřebným.

  • S pocitem dobře vykonané práce a (z domova přinesenými) přezůvkami v drápech vstupte a bavte se!

Přezůvky

Přezůvky jsou důležitou součástí akce. V prostorách akce není dovoleno chodit v botách na ven, proto prosíme, abyste si přinesli vlastní přezůvky.

Nechcete přece chodit celý víkend v ponožkách.

Mladší 15 let

Všichni návštěvníci mladší 15 let musí mít vyplněný speciální formulář, aby byli vpuštěni na akci. 

Občerstvení

Opět pro Vás chystáme servis jako v minulých letech, tedy občerstvení v bistru, které pro nás již druhým rokem zajišťuje Gastro u Moniky, a vynikající čaje v čajovně Halahoj. Bistro nabízí studenou i teplou kuchyni, nápoje a i něco sladkého na zub. Nabídka potěší také vegetariány nebo vegany.

Jídlo a nápoje budou k dispozici také ve VIP zóně v pátém patře. 

Program

Program je ve výstavbě. Chcete se na něm podílet i vy? Zapište svou přednášku (nebo jiný program) do kontaktního formuláře (brzy dostanete, na základě kapacity, odpověď, zdali byla přijata, či nikoli).

Pravidla

Nezapomeňte si přečíst pravidla.

Ale hlavně, chovejme se jako lidi. :)